Uzum va Click birlashishi haqida e’lon qilindi
Click umummilliy to‘lov tashkiloti Uzum kompaniyalar guruhi bilan birlashmoqda
Click-akkauntingizni firibgarlardan bepul himoyalang! Endilikda Click Up sizni yuzingizdan taniydi!
Bepul Identifikatsiya – sizni yuzingiz yordamida tanib oluvchi funksiya. Mazkur jarayondan o’tar ekansiz, siz o’zingizni Click tizimiga “tanishtirasiz” va akkauntingizni o’zingizga bog’laysiz. Endilikda, agar shaxsiy ma’lumotlaringiz (kirish kodi) firibgar qo’liga tushib qolsa, telefoningizni yo’qotib qo’ysangiz yoki Click-akkauntingiz bloklansa, mablag’ingizni hech kim qo’lga kirita olmaydi, akkauntingizni esa sizsiz hech kim blokdan chiqara olmaydi, chunki Click sizni taniydi va shaxsiy ma’lumotlaringizni biladi. Identifikatsiyadan o'tish uchun: 🔹 "Click Up" ilovasining yuqori chap burchagidagi menyuga o'ting; 🔹 Telefon raqamingizni bosing; 🔹 "Identifikatsiyadan o'tish" tugmasini bosing va kerakli ma'lumotlarni kiriting; Click bilan mablag’ingiz himoya ostida!
03.05.2023
YHXIIB jarimalarini dastlabki 15 kun ichida 50% chegirma bilan to'lang!
2023-yil 1-maydan boshlab shaxslarga 2023-yil 18-apreldagi O‘RQ-830-sonli “Ma'muriy jarimalarni to'lashda aholiga qo'shimcha qulayliklar yaratilishi munosabati bilan O‘zbekiston Respublikasi Ma’muriy javobgarlik to‘g‘risidagi kodeksining 3321-moddasiga o‘zgartishlar kiritish haqida"gi Qonuniga asosan ma’muriy huquqbuzarlik sodir etgan bo‘lsa, jarima solish to‘g‘risidagi qaror chiqarilgan kundan e’tiboran 15 kun ichida jarimaning 50 foizi yoki jarimaning 70 foizi 30 kun ichida ixtiyoriy ravishda to‘langan taqdirda, jarimaning qolgan summasini to‘lashdan ozod qilingan.